Творчі досягнення 2018-2019 н.р.

Досягнення учнів ліцею з курсу естетичних дисциплін

             МО народних інструментів

термін

Прізвище, імя учня

Конкурс

                        Місце

Викладачі

 10.

2018

 

Жукова Марго, 6б,

«Дніпровські            Всеукраїнськ

хвилі 2018»

м. Дніпро

                                  2

Дунаєва А.А.

10.

2018

 

Жукова Влада, 3-б

«Дніпровські              

хвилі 2018»               Всеукраїнськ

м. Дніпро                      

3

Дунаєва А.А.

10.

2018

 

ГодесОлександр, 4-б

«Дніпровські              

хвилі 2018»               Всеукраїнськ

м. Дніпро                      

3

Дунаєва А.А.

10.

2018

 

Корінь Влад, 3-а

«Дніпровські              

хвилі 2018»               Всеукраїнськ

м. Дніпро                      

3

Дунаєва А.А.

12.

2018

 

Ансамбль домристів 4-х класів

Фестиваль

 фольклору та             Міжнародн

інструментальної

музики

«Золота скарбничка»

2

ІващенкоЯ Л. ,

БутковаІ. М.

СтанковаО.О.

12.

2018

 

Завадський Максим, 4а клас

Фестиваль

 фольклору та             Міжнародн

інструментальної

музики

«Золота скарбничка»

3

 

Буткова,

Станкова

.

12.

2018

 

Жукова Марго, 6б

Фестиваль

 фольклору та              Міжнародн

інструментальної

музики

«Золота скарбничка»

3

Дунаєва А.А.

12.

2018

 

Жукова Влада. 3-б

Фестиваль

 фольклору та                  Міжнародн

інструментальної

музики

«Золота скарбничка»

Дипломант

Дунаєва А.А

12.

2018

 

Годес Олександр                                                                                                                  

4-б

Фестиваль

 фольклору та                  Міжнародн

інструментальної

музики

«Золота скарбничка»

Дипломант

Дунаєва А.А

12.

2018

 

Корінь Влад,3-а

Фестиваль

 фольклору та                  Міжнародн

інструментальної

музики

«Золота скарбничка»

Дипломант

Дунаєва А.А

01.

2019

 

Ансамбль домристів 4-х класів

Конкурс мистецтва

« Таланті Хортиці»      Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

1 ступень

Лауреат

Іващенко  ,Буткова

Станкова

01.

2019

 

Ансамбль бандуристів «КвітиЗапоріжжя»

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»

                                  Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

3 ступень

Лауреат

Бітковська Н.В.

Твердохліб

Н.О.

01.

2019

 

Ансамбль гітаристів

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»

                                  Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

3 ступень

Лауреат

Дунаєва А.А

01.

2019

 

Жукова Марго, 6б

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»

                                     Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

дипломант.

Дунаєва А.А

01.

2019

 

Годес Олександр, 4-б

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»

                                      Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

дипломант.

Дунаєва А.А

01.

2019

 

Жукова Влада, 3-б

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»     Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

учасник

Дунаєва А.А

01.

2019

 

Корінь Влад, 3-а

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»

                                           Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

учасник

Дунаєва А.А

03.

2019

 

Завадський Максим, 4а клас

Конкурс солістів на

 Народних                         Обласний

 інструментах серед

учнів музичних шкіл

 та шкіл мистецтв.

3

місце

Буткова І. М.

Станкова О.О.

03.

2019

 

Ансамбль домристів.

Конкурс « Акорди    

Хортиці»

                                Міжнародний  

3 ступень

лауреат

 Іващенко , Буткова, Станкова

 

 

 

МО викладачів на духових інструментах

 

 

 

12.

2018

 

  Кравченко Аріна,

8-б

конкурс музики

 та академічного        Міжнародний

та вокалу

«Золота Ліра»

М.Дніпро

2

ступень

лауреат

Медвєдєв

 

 

 

Подлєсна

 

12.

2018

 

Кійко Микита,5-б

конкурс музики

 та академічного        Міжнародний

та вокалу

« Золота Ліра»

М.Дніпро

2

ступень

лауреат

Медвєдєв

 

Подлєсна

 

12.

2018

 

                                           Воробйов Олександр

8-б 

конкурс музики

 та академічного        Міжнародний

та вокалу

« Золота Ліра»

М.Дніпро

1

ступень

лауреат

Медвєдєв

 

 

Подлєсна

 

12.

2018

 

Тріо саксофоністів « Класік-Сакс»: Кирпиченко Михайло,8-а, Кравченко Аріна, 8-б,Воробйов Олександр,8-б

Джазовий

 фестиваль-конкурс

«JazzZP»                         Всеукраїнськ

М. Запоріжжя

Диплом

дипломанта

Медвєдєв

(  грамота)

Подлєсна

 

12.

2018

 

Кійко Микита

5-б

Джазовий

 фестиваль-конкурс

«Jazz ZP»                         Всеукраїнськ

М. Запоріжжя

ІІІ місце

Медвєдєв

 

Подлєсна

 

03.

2019

 

Тріо саксофоністів: Кирпиченко Михайло, 8-а,Кравченко Аріна, 8-б,Воробйов Олександр, 8-б.

 

конкурс ансамблів

 духових та ударних      Міський

 інструментів серед

 учнів мистецьких

шкіл.

Гран Прі

Медвєдєв

(  грамота)

Подлєсна

 

03.

2019

 

Кійко Микита

5-б

Конкурс « Акорди    

Хортиці»

                                Міжнародний  

Лауреат

      ІІІ ступеню

Медвєдєв

 

Подлєсна

 

01

2019

 

Сулаєв Антон , 5-б       

Конкурс мистецтва

« Таланти Хортиці»

                                         Всеукраїнськ

М.Запоріжжя

Лауреат ІІ ступеня

Пономаренко

Снєжко Л. В.

03.

2019

 

Сулаєв Антон,5-б        

Фестиваль-конкурс інструментального,

вокального,

 хореографічного,       Міжнародний

театрального,

 циркового

 мистецтв та театрів мод

 «Якщо кохаєш…»

М. Дніпро

Лауреат І ступеня

Пономаренк

Снєжко Л. В.

02.

2019

 

Меняйло Соломія, 4-б 

конкурс професійного

музичного мистецтва    Всеукраїнськ

« Чарівний камертон»

Лауреат І ступеня

Пономаренк

Снєжко Л. В.

02.

2019

 

Сулаєв Антон, 5-б        

конкурс професійного

музичного мистецтва    Всеукраїнськ

« Чарівний камертон»

Лауреат ІІ ступеня

Пономаренк

Снєжко Л. В.

02.

2019

 

Сулаєв Антон , 5-б       

фестиваль-конкурс      Міжнародний

« Весняна феєрія»

 в стилі  « Парижська Весна»

м. Діпро

Лауреат І ступеня

Пономаренк

Снєжко Л. В.

03.

 

2019

 

Ансамбль

Джаз-ліцей

Конкурс « Акорди    

Хортиці»

                                      Міжнародний  

Лауреат ІІІ ступеня

Остапенко Ю. Б.

 

 

МО теорії музики

 

 

12.

2018

 

Артемченко Вікторія, 5 –б клас

Інтерактивна                Міська

музично-теоретича

 гра для учнів

мистецьких шкіл

«BrainBattle»

М. Запоріжжя

Лауреат ІІІ ступеня

Тішкіна

12.

2018.

 

ГуржійАріна,

 5-б клас

Інтерактивна                Міська

музично-теоретича

 гра для учнів

мистецьких шкіл

«BrainBattle»

М.Запоріжжя

Лауреат ІІ ступеня

Тішкіна

12.

2018.

 

Велитченко Анна

5-бкл.

Інтерактивна                Міська

музично-теоретича

 гра для учнів

мистецьких шкіл

«Brain Battle»

М.Запоріжжя

Лауреат І ступеня

Тішкіна

01.

2019.

 

Ревуцька Анастасія

9-а

Олімпіада з

Сольфеджіо

М.Запоріжжя         Обласна

Диплом

1 місце

Тішкіна

01.

2019

 

Артемченко Вікторія, учениця   5-б класу

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«ТалантиХортиці»

М.Запоріжжя

Лауреат ІІ ступеня

Тішкіна

01.

2019

 

Демянова  Марія,

4-б

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«ТалантиХортиці»

М.Запоріжжя

Лауреат ІІІ ступеня

Тішкіна

01.

2019

 

Чорна Віка

4-б кл.

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«ТалантиХортиці»

М.Запоріжжя

Лауреат ІІІ ступеня

Тішкіна

01.

2019

 

Велитченко Анна

5-б кл.

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«ТалантиХортиці»

М.Запоріжжя

Лауреат ІІІ ступеня

Тішкіна

01.

2019

 

Бура Ліна, 4-б

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«Таланти Хортиці»

М.Запоріжжя

Дипломант

Тішкіна

01.

2019

 

Гуржій Аріна,

 5-б клас

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«Таланти Хортиці»

М.Запоріжжя

Дипломант

Тішкіна

01.

2019

 

Зінченко Надія

5-б кл.

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«Таланти Хортиці»

М.Запоріжжя

Дипломант

Тішкіна

01.

2019

 

Млява Аріна

5-б кл.

фестиваль – конкурс

 мистецтва                  Всеукраїнськ

«Таланти Хортиці»

М.Запоріжжя

Дипломант

Тішкіна

03.

2019

 

Ревуцька Настя

9-а

Конкурс   Міжнародний

 « Акорди Хортиці»

м. Запоріжжя

Лауреат ІІ

ступеня

Тішкіна

 

 

МО фортепіано

 

 

01.

2019

 

Ткач Аліса

6-б

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «ТалантиХортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреати ІІІ ступеня

Леміш О.М.

 

Вокал

 

 

 

01.

2019

 

Вокальний ансамбль

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреати І ступеня

Лавринець

01.

2019

 

Вокальний дует Шипотько Данило 4-а кл.

Гамова Віка 4-б кл.

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат І ступеня

Лавринець

01.

2019

 

Матюхіна Кароліна

6-б

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат І ступеня

Лавринець

01.

2019

 

 Козуб Настя,

5-б

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

 

Лавринець

01.

2019

 

Попович Міра,

4-а  

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

 

Лавринець

01.

2019

 

Омельянович Антонія 1-а кл

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат ІІ ступеня

Лавринець

01.

2019

 

Хабазня Аріна, 2-а

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат ІІ ступеня

Лавринець

01.

2019

 

Нікітіна Домініка,

5-б

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат ІІ ступеня

Лавринець

01.

2019

 

Губа Діана, 3-б

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат ІІ ступеня

Лавринець

01.

2019

 

Корінь Катерина,

1-а

фестиваль – конкурс

мистецтва

 «Таланти Хортиці»

 м. Запоріжжя             Всеукраїнський

Лауреат ІІІ ступеня

Лавринець

 

 

ДОДАТОК

 

 

03.

2019

Кравченко Аріна

8-б

Конкурс                      Міжнародний

 « Акорди Хортиці»

м. Запоріжжя

Лауреат ІІ ступеня

Медвєдєв

 

Подлєсна

 

03.

2019

Воробйов Олександр

8-б

Конкурс                     Міжнародний

 « Акорди Хортиці»

м. Запоріжжя

Лауреат ІІІ ступеня

Медвєдєв

 

Подлєсна

03.

2019

Тріо саксофоністів: Кирпиченко Михайло, 8-а, Кравченко Аріна, 8-б,               Воробйов Олександр, 8-б.

Конкурс                      Міжнародний

 « Акорди Хортиці»

м. Запоріжжя

Лауреат ІІ ступеня

Медвєдєв

 

Подлєсна

03.

2019

 

Сулаєв Антон,

5-б

Конкурс « Акорди    

Хортиці»

                                Міжнародний  

Лауреат

      ІІІ ступеню

Пономаренко

Снєжко Л. В.

03.

2019

 

Сулаєв Антон,

5-б

Конкурс « В джазі тільки діти»

                               Всеукраїнський  

Лауреат

      ІІ ступеню

Пономаренко

Снєжко Л. В.