Вересневе свято Першого дзвоника.

Сьогодні другого вересня до ліцеїстів з привітанням звернулася директорка Запорізького класичного ліцею Баньковська Олена Григоріївна:

Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом Першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань і свято Першого дзвоника стали по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.
Дорогі ліцеїсти!!!
В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави. Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів.
У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваємося, що ви, юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.
Дорогі одинадцятикласники!
Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті ліцейські роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.
Зі святом вас усіх!
З початком нового навчального року!