Навчальні досягнення 2015/2016 н.р.

ОЛІМПІАДНА ХРОНІКА

РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ

2015 – 2016 навчальний рік

 

 

ДОСЯГНЕННЯ

УЧИТЕЛЬ

10.11.15

Районна олімпіада з математики

2 місце Борисенко Єлизавета, 8-а

3 місце Боброва Анастасія, 7-б

3 місце Грідяєв Денис, 7-а

3 місце Щолкін Михайло, 6-б

3 місце Гальцова Анастасія, 9-б

3 місце Рогачова Дар’я, 7-б

3 місце Трещова Аліса, 8-а

 

Корінь І.Є.

Тітова І.А.

Назаренко Т.І.

Назаренко Т.І.

Назаренко Т.І.

Тітова І.А.

Корінь І.Є.

4 місце Богдашкін Геннадій, 7-а

Назаренко Т.І.

11.11.15

Районна олімпіада з педагогіки та психології

1 місце Бугрім Дар’я, 11

2 місце Романенко Аліна, 10

3 місце Барабаш Анна, 11

3 місце Руколянська Вікторія, 11

 

Гончаренко М.М.

Гончаренко М.М.

Гончаренко М.М.

Гончаренко М.М.

4 місце Бурсова Таїсія 11

Гончаренко М.М.

12.11.15

Районна олімпіада з української мови

1 місце Рогачова Дар’я, 7-б

2 місце Боброва Анастасія, 7-б

2 місце Боркун Дар’я, 9-а

2 місце Островська Дарина, 10

2 місце Корольова Анна, 10

2 місце Логвиненко Анастасія,11

3 місце Борисенко Єлизавета, 8-а

3 місце Дем’янова Дар’я, 9-б

3 місце Гальцова Анастасія, 9-б

3 місце Матвейшина Софія, 9-б

                                 

Захлюпана О.С.

Захлюпана О.С.

Василенко Л.П.

Рибак К.Б.

Рибак К.Б.

Василенко Л.П.

Гапоненко А.О.

Захлюпана О.С.

Захлюпана О.С.

Захлюпана О.С.

13.11.15

Районна олімпіада з основ економіки

3 місце Тарчанін Микита, 11

 

Авдієнко І.Я.

16.11.15

Районна олімпіада з біології

3 місце Боркун Дар’я, 9-а

3 місце Марюхніч Марія, 9-а

3 місце Свінцицька Ярослава, 9-а

3 місце Корольова Анна, 10

 

Пантюх М.І.

Пантюх М.І.

Пантюх М.І.

Пантюх М.І.

17.11.15

Районна олімпіада з російської мови

1 місце Боркун Дар’я, 9-а

2 місце Мілейко Анна, 9-б

3 місце Рябченко Тетяна, 8-б

3 місце Ковальова Марина, 11

 

Роговцова С.Ю.

Роговцова С.Ю.

Бариш Т.В.

Липова Я.О.

18.11.15

Районна олімпіада з історії

2 місце Дем’янова Дар’я, 9-б

2 місце Татаринов Микита, 10

2 місце Луценко Ганна, 11

3 місце Логвиненко Анастасія, 11

3 місце Романенко Аліна, 10

3 місце Ткачук Анастасія, 9-б

 

Леощенко Н.В.

Самойленко І.І.

Леощенко Н.В.

Леощенко Н.В.

Самойленко І.І.

Леощенко Н.В.

4 місце Борисенко Єлізавета, 8-а

4 місце Степанець Анна, 8-а

Леощенко Н.В.

Леощенко Н.В.

23.11.15

Районна олімпіада з хімії

3 місце Трещова Аліса, 8-а

 

Рагімова А.А.

26.11.15

Районна олімпіада з фізики

2 місце Гугнін Олександр, 10

3 місце Богдашкін Геннадій, 7-а

3 місце Трещова Аліса, 8 — а

3 місце Шумейко Аліна, 10

3 місце Зіброва Аліна, 10

 

Кісєльова Г.Є.

Кісєльова Г.Є.

Кісєльова Г.Є.

Кісєльова Г.Є.

Кісєльова Г.Є.

27.11.15

Районна олімпіада з англійської мови

2 місце Борисенко Єлизавета, 8-а

2 місце Боркун Дар’я, 9-а

2 місце Романенко Аліна, 10

2 місце Логвиненко Анастасія, 11

3 місце Бурсова Таїсія, 10

3 місце Дем’янова Дар’я, 9-б

3 місце Барабаш Анна, 11

3 місце Луценко Анна, 11

 

Пушкова Л.Г.

Казачук Ю.В.

Черепинська Л.В.

Казачук Ю.В.

Пушкова Л.Г.

Казачук Ю.В.

Казачук Ю.В.

Яценко О.В.

28.11.15

Районна олімпіада з фізкультури

3 місце Богуславська М. Б.

Цехмейструк О.Ф.

01.12.15

Районна олімпіада з основ правознавства

2 місце Татаринов Микита, 10

2 місце Демченко Аліса, 9-а

 

Кайдаш О.І.

Самойленко І.І.

03.12.15

Районна олімпіада з географії

2 місце Трещова Аліса, 8-б

2 місце Дем’янова Дар’я, 9-б

2 місце Ковальова Марина, 11

3 місце Борисенко Єлизавета, 8-а

3 місце Романенко Аліна, 10

3 місце Шумейко Аліна, 10

3 місце Фенухіна Анастасія, 11

 

Авдієнко І.Я.

4 місце Руколянська Вікторія, 11

4 місце Зуєва Марія, 10

4 місце Марюхніч Марія, 9-а

04.12.15

Районна олімпіада з астрономії

1 місце Фенухіна Анастасія, 11

 

Кісєльова Г.Є

07.12.14

Районна олімпіада з французької мови

1 місце Мілейко Анна, 9-б

1 місце Чабанна Ольга, 11

2 місце Ковальська Катерина, 8-б

2 місце Матвейшина Софія, 8-б

2 місце Демченко Аліса, 9-а

3 місце Гальцова  Анастасія, 9-б

3 місце Сагач Софія, 8-б

3 місце Корольова Анна,10

3 місце Рябченко Тетяна, 8-б

 

Гольдіна О.М.

Макеєва В.С.

Макеєва В.С

Гольдіна О.М.

Гольдіна О.М.

Гольдіна О.М.

Макеєва В.С

Гольдіна О.М.

Макеєва В.С

08.12.15

Районна олімпіада з інформаційних технологій

1 місце Ковальова Марина, 11

1 місце Федоренко Тетяна, 8

1 місце Яковенко Марія, 10

2 місце Марюхніч Марія, 9

3 місце Гальцова Анастасія, 9

3 місце Шумейко Аліна, 10

 

Скрипник С.А.

Скрипник С.А.

Стеценко І.В.

Скрипник С.А.

Стеценко І.В.

Скрипник С.А.

11.12.15

Районна олімпіада Юних знавців Біблії

1 місце Кошель Карина, 9-а

2 місце Рогачова Дар’я, 7-б

3 місце Луценко Анна, 11

 

Липова Я.О.

Липова Я.О.

Липова Я.О.

 

 

 

25.11.15

Районний Міжнародний мовний конкурс ім.Петра Яцика

1 місце Боркун Дар’я, 9-а

2 місце Хомутова Софія, 4-б

 

 

Василенко Л.П.                                        

Корольова Л.М.

18.11.15

Районний Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Шевченка

4 місце Гальцова Ганна, 7-б

 

 

Захлюпана О.С.

 

 

 

2014-2015

 

2015-2016

 

Усього учасників -113

 

Усього учасників -116

 

Кількість переможців 71

 

Кількість переможців 79

 

1 місце – 15+ 2(конкурси)

 

1 місце – 10+ 1(конкурси)

 

2 місце – 22+1 ( конкурси)

2 місце – 26+1 ( конкурси)

3 місце —  34

 

3 місце —  43

 

4 місце — 14

 

4 місце — 7

 

Кількість балів — 175

 

Кількість балів — 166

 

Рекомендовано на обласні олімпіади – 21 учень

Рекомендовано на обласні олімпіади – 13 учень

 

 

 

             ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ

07.02.16

Обласна олімпіада з французької мови

2 місце Чабанна Ольга, 11

 

 

Макєєва В.С.

 

14.02.16.

Обласна олімпіада з української мови

3 місце Боркун Дар’я

 

Василенко Л.П.

 

27.02.16

Обласна олімпіада «Юні знавці Біблії»

2 місце Рогачова Д. 7-Б

2 місце Кошель К. 9-А

Липова Я.О.

 

28.02.16

Обласна олімпіада з правознавства

2 місце Татаринов Микита, 10

 

Кайдаш О.І.

20.02.16.

Обласна  олімпіада з інформаційних технологій

1 місце Ковальова Марина 11

3 місце Яковенко Марія 10

 

 

Скрипник С.А.

21.02.16

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

з української літератури

2 місце Гугнін Олександр 10

3 місце Корольова Анна 10

математики

3 місце Дем’янова Дар’я 9-Б

 

 

 

 

 

Рибак К.Б.

 

 

 

Назаренко Т.І.

 

 

 

28.02.16

Обласна олімпіада з педагогіки та психології

1 місце Руколянська Вікторія  11

 

 

Гончаренко М.М.

27.01.16

ХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

Номінація «Історія України і державотворення» — I 1місце Луценко Анна 11

Леощенко Н.В.

01.04.16

Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій

3 місце Ковальова Марина 11

 

Скрипник С.А.

31.03.16

Міський конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту

1 місце Тарчанін Микита 11

Кісєльова А.Є.

07.04.16

Міський природничий конкурс мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін:

1 місце – Кононенко Дар’я  9-Б

3 місце – Крутипорох Поліна 9-А

Пантюх М.І.