Привітання директорки ліцею Гончаренко Марії зі святом Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника в цьому році символізує не лише завершення навчального року, а й нашу незламність та прагнення до світлого майбутнього. Ви, наші дорогі учні продовжували навчатися, попри всі труднощі. Ваші здібності, знання та наполегливість-це наша надія на краще. Ми пишаємось вами! Шановні випускники, ми віримо, що ви використаєте всі можливості для того, щоб будувати щасливе, мирне життя. І кожен з вас важливий у цій справі! Ми в вас віримо!
Шановні батьки, ваша підтримка є безцінною. Разом ми є велика сила, яка витримає всі перешкоди на шляху до успіху наших дітей. Ми вас цінуємо!
Любі, шановні колеги, не дивлячись на складні виклики, ви продовжували навчати, підтримувати, надихати своїх учнів. Дякую за вашу працю, мудрість, силу духу, відданість своїй справі!
Ми всі завжди з нетерпінням чекали літо, як час для нових вражень, планів, відновлення. Так хай це літо принесе нам переможний мир, затишок та впевненість у майбутньому!
З вірою в ПЕРЕМОГУ та нашу зустріч у ліцеї, Марія Гончаренко.