Слава вчителям! Слава ліцеїстам! Слава ліцею!

У дорослому житті 19 жовтня завжди настає несподівано. Хоча у шкільні роки ми завжди особливо чекали День ліцею, готувалися до нього. Але й сьогодні для випускників ліцею це не просто черговий день у календарі.

Наприклад, я завжди телефоную комусь зі шкільних друзів, з якими ми, і через 23 років після нашого дзвоника, підтримуємо стосунки. Щиро вітаю всіх сьогоднішніх ліцеїстів та випускників минулих років з НАШИМ святом. Але все-таки, особливо, вітаю вчителів. Ви зробили з нас справжніх людей, ми стали дорослими, а у вас все стабільно: кожного року – ліцеїсти! І так вже 25 років поспіль. Бажаю вам натхнення, мудрості та поваги від ваших учнів. Окремо хочу згадати Нелю Савеліївну Казачук, яка заснувала наш ліцей. Вона вклала в нього свою душу і своє життя. Вона зібрала зіркових учителів, створила унікальний формат навчання (по суті-життя) в ліцеї. Світла їй в пам’ять.

Ми не зрозуміли цього в школі, але в життя дуже допомагають 3 ліцейські заповіді, наш девіз та вся система цінностей, яку в нас заклали. Ліцей вчить думати, бути кмітливим, нестереотипним, людяним. Сьогодні я відповідаю за роботу 500 АЗС WOG по всій Україні, у мене в підпорядкуванні більше 7 тисяч працівників, і на кожній нараді я їм повторюю: «Шлях здолає той, хто йде».  Цього мене навчали ВИ.

Слава вчителям! Слава ліцеїстам! Слава ліцею!

Читати більше