Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, згадуємо мільйони українців, чиї життя забрала Друга світова війна. Руйнівна, жорстока, нищівна… Тоді здавалося, що людство назавжди засвоїло цей страшний урок, а слова «Ніколи знову» – не просто слова, а принцип, викарбуваний пам’яттю і болем мільйонів.

На жаль, історія повторилася. Сьогодні українська земля знову здригається від вибухів, а нові покоління українців змушені зі зброєю в руках захищати своє право на життя, свободу та незалежність від російської агресії.
Світла пам’ять усім, хто став жертвою війни… Честь і слава Збройним Силам України, які сьогодні виборюють мирне майбутнє та право України жити вільно!