Ансамбль «Джаз-ліцей»

Дитячий ансамбль "ДЖАЗ-ЛІЦЕЙ" створений в Класичному ліцеї при ЗДУ м.Запоріжжя (Україна) в 1991 році. Незважаючи на юний вік учасників ансамблю, "ДЖАЗ-ЛІЦЕЙ" відомий не тільки в м. Запоріжжя, де ансамбль бере активну участь у культурному житті міста — це і концерти, і фестивалі, і участь в телепередачах. Юні музиканти (вік від 11 до 14 років) є переможцями міжнародного конкурсу "Форте-Маестро" в м.Луганську, власниками диплому VI Міжнародного джазового фестивалю "Черкаські джазові дні — 99" у Черкасах, виступапи в містах України — Києві, Львові , а також приймали участь у записах на ЦТ України. Лауреати регіональної програми "Зоряний шлях" в 1999 р, учасники ансамблю, а також є лауреатами та володарями гран-прі міських і обласних конкурсів духових та ударних інструментів.

Юні музиканти брали участь у Міжнародному джазовому фестивалі в м. Бельфор (Франція) в 1998 і 1999 рр.

У 2000 році брали участь у Міжнародному джазовому фестивалі "Джаз молодих" в м.Дніпропетровську

У 2001 — стали лауреатами Регіонального конкурсу-фестивалю "Синій птах" в м.Запоріжжя

2002, 2003 г. — Лауреати І премії і Гран-прі Міжнародного конкурсу "Акорди Хортиці"

2003 — Лауреат І ступеня обласного конкурсу ансамблів учнів спеціалізованих шкіл мистецтв

2003 рік — учасник Міжнародного фестивалю культури і спорту в МДЦ "Артек" "Артеківський олімп"

2003 рік — учасник фестивалю-конкурсу "Наша земля — ​​Україна" в Донецьку

2004 р. — Лауреат ІІ ступеня ІV Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу "Веспремські гри" в г.Веспреме (Угорщина)

2004 р. — Лауреат обласного огляду "Таланті твої, Україна"

2004-2005 рр. — прийом французьких джазових музикантів. У проекті — спільні заняття, концерт в залі обласної філармонії (к/з ім. Глінки)

2005 — гран-прі обласного конкурсу ансамблів учнів спеціалізованих шкіл мистецтв

2005 — стажування та спільний музичний проект з французькими музикантами консерваторії г.Ангулем (Франція)

2005-2006 рр. — ансамбль проходив стажування в консерваторії г.Ангулем (Франція). У спільному проекті з французькими музикантами проведено ряд концертних виступів

2006 — колективу присвоєно почесне звання "Народний"

2007 — звітний концерт в Міському палаці дитячої творчості

2010 року — Лауреат І премії "Акорди Хортиці".

2010 року — Лауреат І премії Міжнародного конкурсу "Слов'янський вінець" в Болгарії (джазові виконавці)

2010 року — Лауреат ІІ премії Міжнародного конкурсу джазових виконавців "Слов'янський вінець" (мала форма) в Болгарії

2010 року — Лауреат ІІІ премії Міжнародного молодіжного джазового конкурсу-фестивалю "Джалітон" (м Ялта)

2011 року — Лауреат обласного фестивалю "Таланти твої, Україно"

2011 року — Лауреат I ступеня Обласний конкурсу дитячих ансамблів і оркестрів м.Запоріжжя ("Джаз-ліцей")

2012 року — ансамбль "Джаз-ліцей" став Лауреатом I ступеня на Міжнародному юнацькому фестивалі (Болгарія)

2012 року — ансамбль "Леді — джаз" став Лауреатом I ступеня на Міжнародному юнацькому фестивалі (Болгарія)

2012 року — Лауреат III ступеня Міжнародного конкурсу "Акорди Хорта" ( "Джаз-ліцей")

2012 року — дипломант Міжнародного фестивалю "Акорди Хортиці" ( "Леді-джаз")

2013 р. — Лауреат III ступеня Міжнародного фестивалю "Аккоди Хортиці" ( "Джаз-ліцей")

2013 р. — Лауреат II ступеня Міжнародного юнацького фестивалю (Болгарія)

2013 р. — Лауреат I ступеня обласного фестивалю "Таланти твої, Україно" ( "Джаз-ліцей")

2014 р. — Лауреат I ступеня Міжнародного фестивалю "Gold Star" (Грузія)

2015 р. — дипломант Міжнародного фестивалю "Акорди Хортиці" ( "Джаз-ліцей")

2015 р — дипломант Конкурсу дитячих ансамблів і оркестрів м.Запоріжжя ( "Джаз-ліцей")

2015 р. — Лауреат I ступеня обласного фестивалю "Таланти твої, Україно" ( "Джаз-ліцей")

2016р. — учасник Міжнародного фестивалю FIMU (м Бельфор, Франція)

2016 р. — Лауреат I ступеня VI Всеукраїнського фестиваля-конкурсу інструментального мистецтва "Квітуча країна"

2021 р. — Лауреат I ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Світ, мистецтво та Море», м. Варна (Болгарія)

Керівник — Остапенко Юрій Борисович

Нагороди, почесні грамоти, дипломи:

Диплом кращого керівника оркестрів "Джаз — ліцей" та "Леді-джаз" (Болгарія, 14.02 2012)

Почесна грамота Департаменту освiта та науки держадмiнiстрацii Запорiзькоi областi за сумлiнну працю, вагомий внесок у справу виховання (04.03 2014 року)

Почесна грамота Райдепартаменту виконкому Запорiзькоi мiськоi Ради (2015)

Ансамбль Джаз-ліцей. Керівник. Остапенко Ю. Б. 2016р

1.Обласний конкурс ансамблів «Таланти твої, Запорізький край» м. Запоріжжя Лауреат

2.Ювілейний концерт клективу ансамблю «Джаз-ліцей». Будинок творчості.

3. Звітний концерт Класичного ліцею.

4. Фестиваль – конкурс джазової музики. Болгарія. Лауреат 2017р.

1. Міжнародний фестиваль джазової музики. м. Бельфор.( Франція)

2. Міжнародний музичний проект « Класичний ліцей (м.Запоріжжя) – м. Ангулем (Франція)»

3. Звітний концерт Класичного ліцею. 2018р.

1. Обласний конкурс ансамблів «Таланти твої, Запорізький край» м. Запоріжжя Лауреат 2019г.

1.Міжнародний конкурс « Акорди Хортиці» Лауреат 1 ступень.

2.Міжнародний кокурс «Світ, мистецтво, море».м. Варна, Болгарія.1місце

Ансамбль "Джаз-ліцей"

Грузія. Конкурс юних виконавців "Золота зірка"