Театральний колектив «Атмосфера»

Як зробити життя школярів різноманітним і захоплюючим? Як долучити їх до творчості та прищепити любов до повсякденних шкільних подій?
Колись Карло Гоцці сказав: "Ми ніколи не повинні забувати, що театральні підмостки служать всенародною школою". Саме тому важливу роль в ліцеї займає театральне мистецтво. З 1 класу, під чуйним керівництвом вчителя Горєлової Анни Миколаївни, ліцеїсти вивчають правила сценічної мови, займаються розвитком сили голосу, пластики, уяви, набувають досвіду публічного виступу ,вчаться колективній роботі, роботі з партнером, спілкуванню з глядачем, роботі над характерами персонажу.
На кожному святі, приміряючи на себе різні образи, ліцеїсти опановують мистецтво перевтілення.
У 2015 році в Запорізькому класичному ліцеї був створений театральний колектив "АТМОСФЕРА". Учасники колективу беруть участь у конкурсах високого рівня, демонструючи акторські здібності у виставах та сольних виступах. Щороку на театральних підмостках запалюються нові зірки.

2015рік :
VIII Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "Дивосвіт"
Номінація "Розмовний жанр"

Горєлова Анастасія — Лауреат I ступеню
Корниленков Олександр та Тарабанов Олександр — Лауреат II ступеню
Прядко Марія — Лауреат III ступеню
Номінація « Театральна творчість»Лауреат I ступеню
Гурт "Ліцейчик"

2016 рік:
I X Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "Дивосвіт"
Номінація "Театр" — Лауреат III ступеню
Театральний колектив «Атмосфера» у складі: Прядко Марія, Москвіна Марта, Артемєва Єлизавета, Сулаєва Марго, Горєлова Анастасія

2017 рік:
Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Таланти Хортиці"

Москвіна Марта та Хоменко Василь – Лауреат I ступеню
Бондаренко Тетяна — Лауреат II ступеню

III Всеукраїнський фестиваль талантів "ZаГрай Fest-2017"

Москвіна Марта та Хоменко Василь – Лауреат III ступеню
Бондаренко Тетяна — Дипломант I ступеню

II Всеукраїнський фестиваль таланту та краси "Преміум fashion Fest 2017" — Лауреат III ступеню
Театральний колектив "Атмосфера" у складі:
Крупицька Поліна, Проценко Мирослава, Сеніва Мілена, Берідзе Карина, ХудоконьСофія

X Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» — Лауреат III ступеню
Театральний колектив "Атмосфера" у складі:
Крупицька Поліна, Проценко Мирослава, Сеніва Мілена, Берідзе Карина, Худоконь Софія

2018 рік:
I Міський конкурс-фестиваль шкільних театральних колективів "Мельпомена Запоріжжя":
Лауреати III ступеню та Спец.приз в номінації "Кращий сценічний ансамбль"
Театральний колектив "Атмосфера" у складі:
Ващенко Іван, Вдовиченко Валерія, Мосейко Єва-Євгенія, Разумєєв Марк, Янко Руслана.
Спец. Приз в номінації "Краща чоловіча роль другого плану" — Калашниченко Даніл

IV Міжнародний шоу-фестиваль талантів "ZаГрай Fest-2018"
Крупицька Поліна — Лауреат II ступеню

III міжнародний фестиваль таланту та краси "Преміум fashion Fest 2018"