Ансамбль «Джаз-ліцей»

Дитячий ансамбль "ДЖАЗ-ЛІЦЕЙ" створений в Класичному ліцеї при ЗДУ м.Запоріжжя (Україна) в 1991 році. Незважаючи на юний вік учасників ансамблю, "ДЖАЗ-ЛІЦЕЙ" відомий не тільки в м. Запоріжжя, де ансамбль бере активну участь у культурному житті міста — це і концерти, і фестивалі, і участь в телепередачах. Юні музиканти (вік від 11 до 14 років) є переможцями міжнародного конкурсу "Форте-Маестро" в м.Луганську, власниками диплому VI Міжнародного джазового фестивалю "Черкаські джазові дні — 99" у Черкасах, виступапи в містах України — Києві, Львові , а також приймали участь у записах на ЦТ України. Лауреати регіональної програми "Зоряний шлях" в 1999 р, учасники ансамблю, а також є лауреатами та володарями гран-прі міських і обласних конкурсів духових та ударних інструментів.

Юні музиканти брали участь у Міжнародному джазовому фестивалі в м. Бельфор (Франція) в 1998 і 1999 рр.

У 2000 році брали участь у Міжнародному джазовому фестивалі "Джаз молодих" в м.Дніпропетровську
У 2001 — стали лауреатами Регіонального конкурсу-фестивалю "Синій птах" в м.Запоріжжя
2002, 2003 г. — Лауреати І премії і Гран-прі Міжнародного конкурсу "Акорди Хортиці"
2003 — Лауреат І ступеня обласного конкурсу ансамблів учнів спеціалізованих шкіл мистецтв
2003 рік — учасник Міжнародного фестивалю культури і спорту в МДЦ "Артек" "Артеківський олімп"
2003 рік — учасник фестивалю-конкурсу "Наша земля — ​​Україна" в Донецьку
2004 г. — Лауреат ІІ ступеня ІV Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу "Веспремські гри" в г.Веспреме (Угорщина)
2004 г. — Лауреат обласного огляду "Таланті твої, Україна"

2004-2005 рр. — прийом французьких джазових музикантів. У проекті — спільні заняття, концерт в залі обласної філармонії (к/з ім. Глінки)

2005 — гран-прі обласного конкурсу ансамблів учнів спеціалізованих шкіл мистецтв
2005 — стажування та спільний музичний проект з французькими музикантами консерваторії г.Ангулем (Франція)

2005-2006 рр. — ансамбль проходив стажування в консерваторії г.Ангулем (Франція). У спільному проекті з французькими музикантами проведено ряд концертних виступів

2006 — колективу присвоєно почесне звання "Народний"

2007 — звітний концерт в Міському палаці дитячої творчості

2010 року — Лауреат І премії "Акорди Хортиці".

2010 року — Лауреат І премії Міжнародного конкурсу "Слов'янський вінець" в Болгарії (джазові виконавці)

2010 року — Лауреат ІІ премії Міжнародного конкурсу джазових виконавців "Слов'янський вінець" (мала форма) в Болгарії

2010 року — Лауреат ІІІ премії Міжнародного молодіжного джазового конкурсу-фестивалю "Джалітон" (м Ялта)

2011 року — Лауреат обласного фестивалю "Таланти твої, Україно"