Хоровий колектив

Колектив був створений в 1991р. і з цього часу став переможцем багатьох фестивалів і конкурсів, учасником всіх концертів Класичного ліцею. Налічується близько 60-ти учнів!

1993 г. — 3 місце в обласному конкурсі вокальних ансамблів музичних шкіл та шкіл мистецтв
1996 г. — 1 місце в районному огляді учнівських талантів
1998 г. — 2 місце в обласному конкурсі хорових колективів учнів старших класів шкіл естетичного виховання
1999 г. — в складі делегації Класичного ліцею — учасник поїздки на святкування 100-річчя міжнародної французької школи "Еколь де Рош" у Франції
2003 р — Лауреат обласного фестивалю хорової музики в м. Запоріжжя
2004 г. — Лауреат обласного фестивалю "Співає юність України" в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва "Таланти твої, Україно"
2005 — Лауреат обласного фестивалю "Чисті роси" в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва "Таланти твої, Україно"
2005 — перший досвід спільного виступу в складі трьох колективів: хору, ансамблю скрипалів та ансамблю бандуристів

2006 р — Лауреат обласного огляду художньої творчості в рамках фестивалю «Таланти твої, Україно»
2007 — колектив отримав почесне звання «Зразкового творчого колективу України»
2009 г. — лист подяки за участь у святкуванні 70-річчя Орджонікідзевського району
2009 г. — виступ на концерті, присвяченому Дню Перемоги за участю соліста Московської консерваторії
2010 року — почесне участь в міському заході, присвяченому 65-річчю Дня Перемоги
2011 року — диплом обласного огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький край!».
2011 року — диплом учасника проекту «Різдво в Німеччині», хоровий колектив дав концерти в м. Гамбург, м. Адендорф і в м. БедШвартау. Хор показав високу виконавську майстерність, хорову культуру виконання, за що був нагороджений грамотою та подарунками.
2011 року — лист подяки директора школи м. Адендорф (Німеччина) за виступ колективу.
2011 року — Дипломант обласного огляду дитячої та юнацької творчості "Таланти твої, Запорізький край!"

2012 року — присвоєння звання лауреата Міжнародного полікультурного фестивалю "Золоті обереги вічності"
2013 г. — Дипломант обласного фестивалю-огляду "Таланти твої, Запорізький край!" В рамках Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Єдина родина"
2015 г. — переможець районного етапу Обласного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості "Таланти твої, Запорізький край!» В номінації «Хоровий спів"

Концертмейстер хору Баршак Надія Миколаївна нагороджена Грамотою обласного управління культури як кращий концертмейстер конкурсів хорових колективів за 1995, 1998 і 2000 роки

Учасники хорового колективу проявляють високу виконавську майстерність, артистизм, творче натхнення при виконанні різних композицій.

Керівник: Сінєгіна Ольга Миколаївна
Концертмейстер: Баршак Надія Миколаївна