Громадський бюджет

Громадський бюджет 2021р
Капітальний ремонт спортивно-гімнастичного майданчику для дітей  молодшого віку Запорізького класичного ліцею Запорізької міської ради  Запорізької області, що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Л. Жаботинського, 28 на суму 362238,84 грн.

Інформаційно-#навчальний_тренінг_з_питань_впровадження_ШГБ в м. Запоріжжя для педагогічного колективу, представників учнівського та батьківського самоврядування ЗКЛ
10.12.2020р.  відбувся онлайн-семінар з обговорення  проєкту "Громадський бюджет" . Учнів, батьків та вчителів ознайомили з правилами участі.  Учасників розподілили на декілька груп. Організатори Катерина Акула — голова координаційної ради з питань Громадського бюджету м.Запоріжжя й Ганна Божко — психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників провели майстер-клас щодо організації  проєктної діяльності в межах цієї  програми.