Цього року Запорізький класичний ліцей відсвяткував свій 29-й день народження. Ліцейський тиждень розпочався урочистою лінійкою, після якої кожен клас, отримавши свій величезний і смачний пиріг, у колі друзів зміг поласувати таким ексклюзивним смаколиком від працівників кухні.
Але ж і це не все. Як і до кожного сімейного свята, діти намагалися власноруч прикрасити Ліцей. В осіннє вбрання прибралися усі класні кімнати. І не тільки…Коридори перетворилися на картинну галерею. Ліцеїсти доклади чимало зусиль, щоб представити свої роботи. І в цьому їм допомагали класні керівники, вихователі, батьки, і учитель малювання Жарій Т.В., яка організувала виставку творчих робіт.
Зі святом, любий Ліцею!!!
![](http://classlyceum.zp.ua/wp-content/uploads/2020/04/Д.Р.Лицея-1.jpg)