Запорізький класичний ліцей вітає усіх учителів зі святом!

З Днем Вчителя! Нехай яскрава Зірка Вашої геніальної особистості продовжує зігрівати серця дітей благодатним теплом мудрості і любові! Будьте такими ж милими, добрими, даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій і ведіть своїх учнів до нових незвіданих далей, високих вершин Миру і Добра!
О, вчителі! Невже ви не втомились
У юні душі сіяти зерно?
Для цього ви на світі і з'явились,
Щоб в учнях буйно проросло воно.
О, вчителі! І слів не підібрати,
Епітетів, метафор, порівнянь,
Щоб вдячності рядочки проказати
За те, що щедро віддаєте нам.
О, вчителі! Прекрасного ви гідні,
Бо вибрали в житті свою мету;
І нині я за всіх скажу: — Спасибі, рідні,
За вашу місію подвижницьку й святу!
04.10.2019 учні ліцею привітали своїх учителів.
У цей день лунали вірші, слова привітання і подяки. Учні 11 класу склали пісню і виконали її уперше.
Приємно, що вітати приходять не тільки діти, а й їх батьки. Для деяких ті самі учителі були колись рідними викладачами, які вже виховують не перше покоління деяких сімей. Та головне для учителів не квіти та подарунки, а щирі вітання, дитячі обійми і слова вдячності за їх важку працю – виховання майбутніх професорів, директорів, інженерів, програмістів, митців та інших неповторних особистостей.