Правила прийому учнів до перших класів 2024-2025 н.р.

Шановні батьки майбутніх першокласників, зверніть увагу!

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки ЗМР від 29.03.2024 року № 103р «Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2023 році» прийом заяв для зарахування дітей до перших класів та оформлення всіх необхідних документів буде відбуватися з 29.04.2024 року по 31.05.2024 року з 14:00 до 16:00.

Зарахування дітей до перших класів Запорізького класичного ліцею здійснюється у відповідності до наказу МОН України від 16 квітня 2018 р. № 367 «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти».

Право на першочергове зарахування мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;
  • діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу освіти;
  • зареєстрованi на території обслуговування закладу освіти діти внутрішньо переміщених осіб.

Прийом документів:

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу директора закладу, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що підтверджує особу заявника).

До заяви додаються наступні документи:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

2. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

3. Інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до першого класу закладу освіти.

Разом з тим, батьки дітей, що перебувають за кордоном, можуть надати зазначені документи в електронному вигляді на електронну пошту Запорізького класичного ліцею lyceumsekret@ukr.net

Зразок заяви можна завантажити за посиланням: Заява в 1 клас

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 28.11.2023 р. № 707р «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти м. Запоріжжя» територія обслуговування, закріплена за Запорізьким класичним ліцеєм у 2024 році наступна:

• пр. Соборний 155/ вул. Миру 13/ вул. М. Гончаренка 14;
  • вул. М. Гончаренка 11, 13, 15;
  • вул. М. Гончаренка 17/ вул. Л. Жаботинського 25;
  • вул. Л. Жаботинського 27;
  • вул. Миру 16, 18, 20;
  • вул. Південноукраїнська 9.

З повагою,

адміністрація Запорізького класичного ліцею