Навчальні досягнення 2017/2018 н.р.

 

ХРОНІКА

РАЙОННИХ ОЛІМПІАД

2017 – 2018 навчальний рік

 

Дата

Що зроблено

Учитель

13.11.17

Районна олімпіада з математики

2 місце Федорончук Софія, 6-Б

2 місце Хмара Дар’я, 7-А

2 місце Трещова Аліса, 10

3 місце Записов Олексій, 6-А

3 місце Іванюк Дар’я, 7-Б

3 місце Колєснікова Поліна, 10

3 місце Дем’янова Дар’я, 11

_______________________________

4 місце Велитченко Марія, 8-Б

4 місце Рогачова Дар’я, 9-Б

4 місце Борисенко Єлизавета, 10

 

 

 

 

Корінь І.Є.

Корінь І.Є.

Титова І.А.

Корінь І.Є.

Корінь І.Є.

Титова І.А.

Єфремова О.М.

14.11.17

Районна олімпіада з української мови

2 місце Бикова Олександра, 10

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

2 місце Боркун Дар’я, 11

3 місце Кравченко Аріна, 7-А

3 місце Боброва Анастасія, 9-Б

3 місце Гальцова Ганна, 9-Б

3 місце Гальцова Анастасія, 11

 

 

4 місце Бородавченко Катерина, 7-А

4 місце Силенко Валерія, 8-Б

4 місце Велитченко Марія, 8-Б

4 місце Рогачова Дар’я , 9-Б

 

Гапоненко А.О.

Василенко Л.П.

Захлюпана О.С.

Захлюпана О.С.

Захлюпана О.С.

Захлюпана О.С.

Василенко Л.П.

 

 

Захлюпана О.С.

Гапоненко А.О.

Ганноцька П.В.

Захлюпана О.С.

 

 

15.11.17

Районна олімпіада з основ економіки

3 місце Гальцова Анастасія, 11        

 

 

Авдієнко І.Я.

16.11.17

Районна олімпіада з біології

3 місце Московка Анастасія, 8-Б

3 місце Боброва Анастасія, 9-Б

3 місце Гальцова Ганна, 9-Б

3 місце Лазаренко Богдана, 9-Б

3 місце Лаврухіна Олександра, 9-Б

 

 

Пантюх М.І.

 

17.11.17

Районна олімпіада з російської мови

1 місце Рогачова Дар’я, 9-Б

1 місце Колеснікова Поліна, 10

2 місце Гальцова Ганна, 9-Б

2 місце Жиліна Катерина, 9-Б

3 місце Хауха Алісія, 8-А

3 місце Гальцова Анастасія, 11

 

4 місце Мілейко Анна, 11

4 місце Боркун Дар’я, 11

 

 

 

Липова Я.О.

Роговцова С.Ю.

Липова Я.О.

Липова Я.О.

Роговцова С.Ю.

Роговцова С.Ю.

 

Роговцова С.Ю.

Роговцова С.Ю.

 

20.11.17

Районна олімпіада з історії

1 місце Силенко Валерія, 8-Б

1 місце Боброва Анастасія, 9-Б

1 місце Борисенко Єлизавета, 10

1 місце Бикова Олександра, 10

1 місце Ткачук Анастасія,11

2 місце Зінченко Анна, 9-Б

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

 

 

Самойленко І.І.

 

Леощенко Н.В.

 

 

Самойленко І.І.

Леощенко Н.В.

 

22.11.17

Районна олімпіада з хімії

3 місце Трещова Аліса, 9-а

 

4 місце Корецька Софія, 7

 

Федорченко Ю.М.

24.11.17

Районна олімпіада з фізики

3 місце Трещова Аліса, 10

3 місце Іванюк Дар’я, 7-Б

 

Кісєльова Г.Є.

 

25.11.17

Районна олімпіада з фізкультури

1 місце Тарчаніна Вероніка, 9-Б

2 місце Степанов Даніїл, 11

 

Цехмейструк О.Ф.

28.11.17

Районна олімпіада з англійської мови

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

2 місце Безбородько Олексій , 10

2 місце Гальцова Ганна, 9-Б

3 місце Базилєва Анна, 10

3 місце Силенко Валерія, 8-Б

3 місце Хауха Алісія, 8-А

3 місце Гальцова Анастасія, 11

 

 

Казачук Ю.В.

Пушкова Л.Г.

Казачук Ю.В.

Пушкова Л.Г.

Черепинська Л.В.

Черепинська Л.В.

Казачук Ю.В.

 

29.11.17

Районна олімпіада з географії

2 місце Рогачова Дар’я, 9-Б

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

3 місце  Кузнєцова Катерина, 8-Б

3 місце Роєнко Сніжана, 8-А

3 місце Борисенко Єлизавета, 10

 

Авдієнко І.Я.

01.12.17

Районна олімпіада з основ правознавства

2 місце Боброва Анастасія,9-Б

2 місце Зінченко Ганна, 9-Б

2 місце Демченко Аліса, 11

 

Самойленко І.І.

 

Кайдаш О.І.

 

05.12.17

Районна олімпіада з астрономії

2 місце Кононенко Дар’я, 11

3 місце Крутипорох Поліна, 11

3 місце Ковінкіна  Діана, 11

3 місце Цехмейструк Іван, 11

 

Кісєльова Г.Є

06.12.17

Районна олімпіада з французької мови

1 місце Хауха Алісія,8-А

1 місце Ковінкіна Діана, 11  

2 місце Сагач Софія, 9-а        

2 місце Москвіна Марта, 8-А

2 місце Демченко Аліса, 11  

3 місце Роєнко Сніжана, 8-А

3 місце Богдашкін Геннадій, 9-а

3 місце Лазаренко Богдана, 9-Б

 

Сова Т.І.

Гольдіна О.М.

Макеєва В.С.

Сова Т.І.

Гольдіна О.М.

Сова Т.І.

Морозовська Н.І.

Морозовська Н.І.

 

07.12.16

Районна олімпіада з інформаційних технологій

1 місце Дем’янова Дар’я, 11    

2 місце Федоренко Тетяна, 10                  

2 місце Боркун Дар’я, 11         

2 місце Гальцова  Ганна, 9-Б  

3 місце Безбородько Олексій, 10

3 місце Коротенко Даніель, 10

3 місце Марюхніч Марія, 11

 

 

Стеценко І.В.

 

11.12.17

Районна олімпіада Юних знавців Біблії

1 місце Записов Олексій, 6-А  

1 місце Рогачова Дар’я, 9-Б     

1 місце Жиліна Катерина, 9-Б

1 місце Білоконна Поліна, 7-А

2 місце Свириденко-Циганок Софія, 7-А

 

Липова Я.О.

 

12.12.17

Районна олімпіада з педагогіки та психології

1 місце Зерняк Софія, 10              

2 місце Тищенко Владислава, 11

 

Гончаренко М.М.

 

09.11.17

Районний Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Шевченка

3 місце Боброва Настя , 9-Б

 

4 місце Гальцова Анастасія, 11

Захлюпана О.С.

 

 

 

Василенко Л.П.

 

23.11.17

Районний Міжнародний мовний конкурс ім.Петра

Яцика

1 місце Дем’янова Дар’я, 11

2 місце Іванюк Дар’я, 8-Б

 

4 місце Козуб Анастасія, 4-Б

 

 

Василенко Л.П.                                       

Гапоненко А.О.

 

Золотухіна Н.О.

 

 

 

 

МІСЬКІ ТА ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ,  КОНКУРСИ

17.12.17

Міська олімпіада з музично-теоретичних дисциплін (Сольфеджіо) серед учнів старших спеціалізованих шкіл естетичного виховання:

дипломант І ступеня  Іванюк Дар’я, 7-Б

Тішкіна І.А.

 

21.01,27.

01.18

Обласна олімпіада з математики

3 місце Хмара Дар’я, 7-А

3 місце Трещова Аліса, 10

Корінь І.Є.

Титова І.А.

 

21.01.18

Обласна олімпіада з історії

1 місце Бикова Олександра, 10

 

Леощенко Н.В.

27.01.18

Обласна олімпіада з російської мови

2 місце Рогачова Дар’я, 9-Б

3 місце Колеснікова Поліна, 10

 

Липова Я.О.

Роговцова С.Ю.

03.02.18

Обласна олімпіада «Юні знавці Біблії»

3 місце Жиліна Катерина, 9-б

Липова Я.О.

 

04.02.18

Обласна олімпіада з української мови

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

Василенко Л.П.

 

10.02.18

Обласна олімпіада з французької мови

3 місце Сагач Софія, 10

 

Макєєва В.С.

10.-11.02.18

Обласна  олімпіада з інформаційних технологій

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

3 місце Федоренко Тетяна, 10

Стеценко І.В.

 

18.02.18

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

літературна творчість

2 місце Дем’янова Дар’я, 11

4 місце Марусенко Поліна, 10

 

 

 

Василенко Л.П.

Гапоненко А.О.

24.02.18

Обласна олімпіада з педагогіки та психології:

2 місце Зерняк Софія, 10

 

Гончаренко М.М.

24.02.18

Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Результати:

Диплом ІІ ступеня — Луньова Аліса (3-А клас);

Диплом ІІІ ступеня — Ткачук Анастасія (11 клас)

 

Гайворонська Н.В.

Роговцова С.Ю.

 

05.03.18

17.03.18

Участь у Міському кастингу  співведучих телепрограми «Говоримо українською»: Свириденко–Циганок Софія, учениця 7-А класу — переможець  кастингу співведучих «Говоримо українською»

Липова Я.О.

Гапоненко А.О.

Горєлова А.М.

27.03.18

ІІІ Всеукраїнський форум соціальних ініціатив в освіті (конференц-зал Виставкового комплексу Козак Палацу у м. Запоріжжі), спрямований на підтримку соціально значущої, практико-орієнтованої та науково-дослідницької діяльності обдарованої учнівської молоді. Учасники: Дем’янова Дар’я, 11 клас

Василенко Л.П.

 

18.04.18

Міський конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту:

1 місце (диплом І ступеня) — Безбородько Олексій,  10

Кісєльова А.Є.

21.04.18

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent» (учасниця Федоренко Тетяна, 10 клас, співавтор Колесникова Поліна, учениця 10 класу — Золота медаль!!! (Український державний центр позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent».

 

Стеценко І.В.