Творчі досягнення 2016/2017 н.р.

 

Дата

Назва заходу

Учасник

Досягнення

Вчитель

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Костецький Данил, 3Б

3

Писаревська Н.О.

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Костецький Данил, 3Б

2

Лавринець А.П.

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Лаєвська Уляна, 7Б

1

Чернявська Л.І.

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Проскура Савєлій, 3Б

1

Приступа Г.В., Твердохліб Н.О.

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Спасова Ніколь, 8А

1

Бітковська Н.О.

Твердохліб Н.О.

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Сагач Софія, 9А

1

Бітковська Н.О.

 

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Спасова Ніколь, 8А

1

Жарій Т.В.

Липень 2016

Міжнародний конкурс «Світ, мистецтво, море», м. Варна, Болгарія

Спасова Ніколь, 8А

1

Бітковська Н.О.

 

Жовтень 2016

6 Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Квітуча країна», м. Умань

Ансамбль бандуристів

2

Бітковська Н.О.

Твердохліб Н.О

Жовтень 2016

6 Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Квітуча країна», м. Умань

Ансамбль «Джаз-ліцей»

1

Остапенко Ю.Б.

Жовтень 2016

6 Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Квітуча країна», м. Умань

Сагач Софія, 9А

1

Бітковська Н.О.

 

Жовтень 2016

6 Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Квітуча країна», м. Умань

Спасова Ніколь, 8А

1

Бітковська Н.О.

 

Грудень 2016

Міжнародний конкурс «Золота ліра», м. Дніпро

Кравченко Аріна, 6А

3

Мєдвєдєв В.Д.

Дмітрієва Т.П.

Грудень 2016

Міжнародний конкурс «Золота ліра», м. Дніпро

Карабак Софія, 5Б

3

Мєдвєдєв В.Д.

Дмітрієва Т.П.

Грудень 2016

Міжнародний конкурс «Золота ліра», м. Дніпро

Воробйов Олександр, 6Б

3

Мєдвєдєв В.Д.

Дмітрієва Т.П.

Грудень 2016

Міжнародний фестиваль фольклору та інструментальної музики «Золота скарбничка»

Ревуцька Анастасія, 7Б

3

Столпакова О.В.

Грудень 2016

Міжнародний фестиваль фольклору та інструментальної музики «Золота скарбничка»

Пономарьова Катерина, 4А

3

Зеленська С.Г.

Грудень 2016

Міжнародний фестиваль фольклору та інструментальної музики «Золота скарбничка»

Мєзєнцова Єва, 9А

1

Варнавська С.В., Єршова К.М.

Грудень 2016

Міжнародний фестиваль фольклору та інструментальної музики «Золота скарбничка»

Жукова Маргарита, 3Б

3

Дунаєва А.А.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Дует домристів Коломиєць М, Орешко І., 4, 4Б

3

Іващенко Я.Л., Станкова О.О.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Ансамбль домристів 2-х класів

3

Іващенко Я.Л., Буткова І.М., Станкова О.О.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Гура Діана, 1Б

2

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Нікуліна Каріна, 2А

2

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Попович Мірослава, 2А

1

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Матюхіна Кароліна, 4Б

3

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Гайворонська Ксенія, 5А

2

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Козуб Анастасія, 3Б

3

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Нікітіна Домініка, 3Б

1

Лавринець А.П.

Лютий 2017

Всеукраїнський фестиваль «Таланти Хортиці»

Скубакова Дарія

1

Лавринець А.П.

Березень 2017 Міський конкурс юних виконавців Жукова Маргарита, 3Б 3 Дунаєва А.А.
Березень 2017 Міський конкурс юних виконавців Хауха Алісія, 7-А 3 Дунаєва А.А.
Березень 2017 Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці" Жукова Маргарта, 3Б 3 Дунаєва А.А.
Березень 2017 Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці" Воробйов Олександр, 6Б

Мєдвєдєв В.Д.

Дмітрієва Т.П.

Березень 2017 Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці" Кравченко Аріна, 6А

Мєдвєдєв В.Д.

Андрішко О.В.

Березень 2017 Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці" Завадський Максим, 2А 3

Буткова І.М.

Станкова О.О.

Березень 2017 Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці" Ревуцька Анастасія, 7Б 2 Тішкіна І.А
Березень 2017 Міжнародний конкурс "Акорди Хортиці"

Мєзєнцова Єва, 9А

Ревуцька Анастасія, 7Б

3

Варнавська С.В.

Леміш О.М.

Квітень

2017

Міжнародний конкурс «Київський колорит» м.Київ.

Андросович Влад  8а

1

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Квітень

2017

Міжнародний конкурс «Київський колорит» м.Київ.

Перекрест  Аркадій 8а

3

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Квітень

2017

Міжнародний конкурс «Київський колорит» м.Київ.

Логвіненко Аліса

1

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Квітень

2017

Міжнародний конкурс «Київський колорит» м.Київ.

Децюра Софія

1

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Квітень

2017

Міжнародний конкурс «Київський колорит» м.Київ.

Цаценко Марк

3

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Травень

2017

Міжнародний конкурс “Золота Ліра” м. Дніпро  

 

Андросович Влад  8а

1

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Травень

2017

Міжнародний конкурс “Золота Ліра” м. Дніпро  

 

Цаценко Марк

1

Пономаренко А.Р.

Артамонова Н.В.

Травень

2017

Міжнародний конкурс “Золота Ліра” м. Дніпро  

 

Ревуцька Настя 7б, Мєзєнцлва Єва 9а

1

Варнавська С.В.

Лєміш О.М.