Спортивні досягнення 2017/2018 н.р.

13 жовтня спортивний азарт учнів 3-4 класів не знав меж! Змагання "Нумо, козачата!" під керівництвом вчителів фізкультури Ляхова А.П. і Цехмейструк Е.Ф. розкрив неймовірні можливості кожної з команд та їх уболівальників!

20 жовтня в СШ № 58 відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». У змаганнях брали участь учні 5-8 класів навчальних закладів Вознесенівського району. Підтримати олімпійців прийшла знаменита спортсменка, бронзовий призер Сіднейської Олімпіади зі стрибків у воду Олена Жупіна і представник обласного відділення Національного олімпійського комітету Лариса Богомолова.
     Команда Класичного показала високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги, ліцеїсти дійсно проявили себе справжніми спортсменам.

24 листопада пройшов Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України "Козацький гарт -2017", в якому команда Класичного взяла активну участь під керівництвом вчителя фізичної культури Цехмейструк Олени Федорівни.

25 листопада пройшов районний етап учнівської олімпіади з предмету "Фізична культура". В олімпіаді з 5 випробувань (гімнастика, ігровий батл, туризм, "човниковий" біг, "потрійний" стрибок, теоретичні знання) взяли участь учні 15 навчальних закладів Вознесенівського району.
     Вітаємо Тарчаніну Вероніку (9-Б), яка зайняла 1 місце в категорії 8-10 кл. і Степанова Данила (11), який зайняв 2-е місце.

З 13 по 23 березня пройшли змагання з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.
У фінальному підрахунку результатів жіночій команді Класичного не вистачило лічених балів … В результаті — 4 місце. Гідне суперництво і командний дух наших спортсменок були відзначені суддями змагань. А ми, вболівальники, насолодилися красивою грою і щиро раді кожній перемозі дівчат. Особливу подяку команда висловлює тренеру збірної — Цехмейструк Олені Федорівні.