«Люди Українські»

Сьогодні "Люди Українські" разом з військовослужбовцями нашої рідної 55-тки завітали до Запорізького класичного ліцею!

Діти та вчителі дуже турбуються про наших захисників і вже неодноразово допомагали нашим Героям! Цього разу весь колектив зібрав багато солодощів, каву, чай, мівіну, консерви, тушонку, засоби гігієни, устілки, теплі речі, листи від дітей та багато-багато усього необхідного!

Величезна подяка нашим вчителям, які показують власним прикладом, що підтримка та допомога для наших захисників дуже-дуже важлива, а також дітям, які принесли неймовірну кількість корисних та необхідний речей на фронті та їх батькам, які підтримали цю акцію та прагнення дітей підтримати Героїв!

А ще, величезна подяка юним патріотам за чудовий концерт, який підняв та буде піднімати бойовий дух нашим хлопцям!

Велика подяка директору Запорізького класичного ліцею Баньковській Олені Григорівні та усьому педагогічному колективу за організацією цієї акції!

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!