Крокуйте впевнено і дійдете до мети!!

Лунає свисток судді, і на спортивний майданчик з думкою – "хоч би перемогти!" виходять вони – учні 10-го і 11-го класів. Позаду тренування, попереду волейбольний турнір. Кожен розуміє, що він/вона — частина команди від якої залежить все.

Вболівальники "роблять ставки" за улюбленчиків, друзі підтримують подумки і морально, партнери "тримають кулачки". Гра починається. Подача, за нею друга, третя…, емоції переповнюють, адже кожен удар може стати вирішальним. Так подавали-подавали, що й до перемоги наподавали.

Тож, вітаємо чемпіонів цього протистояння – дружню команду 10-го класу. Що ми можемо сказати — Молодці!!

Хотілося б і 11-й за жагу до перемоги відмітити і побажати їм успіхів на іншій "арені", що має назву — "ЗНО".

Крокуйте впевнено і дійдете до мети!!