Mediaschool 2017

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради, науково — методичний центр департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та Класичний приватний університет у листопаді 2016 року запросили  представників шкільних мас-медіа взяти участь у конкурсі «Mediaschool – 2017» (міський конкурс шкільних газет та сайтів). Прес-центр Класичного ліцею подав заявки на участь у наступних номінаціях:

«Краща шкільна газета»

«Кращий шкільний сайт/блог/сторінка в соціальних мережах»

«Кращий журналістський матеріал/блог»

11 листопада у Класичному приватному університеті відбулося урочисте відкриття конкурсу. Всім учасникам було надано можливість зареєструватися на відвідування майстер-класів з журналістики за різними напрямками. Про що ми там дізналися, чого навчилися, ми розповімо вам на сторінках наступного (другого) номера "Ліги".

Редакційна колегія Класичного ліцею