Щоб у серці жила Україна

12 січня 2017 року у Класичному ліцеї відбувся семінар " Щоб у серці жила Україна".  Метою заходу було підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань національно-патріотичного виховання учнів в умовах сьогодення та обмін педагогічним досвідом  вчителів ліцею. Кращі методичні напрацювання презентувала Чумак Ірина Федосіївна, про  напрямки національно-патріотичного виховання учнів початкових класів та засоби їх  реалізації розповіла Гайворонська Наталія ВасилівнаГрабовська Ірина Маренівна окреслила психологічні особливості процесу патріотичного виховання. Директор ліцею Баньковська Олена Григорівна та зам. директора Василенко Людмила Павлівна  узагальнили досвід та перспективи цього напрямку виховання в системі ліцейської освіти.