V Форум учнівського самоврядування

25 березня 2017 р. команда ліцейського самоврядування взяла участь в V Форумі лідерів учнівського самоврядування "Ми-майбутнє щасливої країни" у форматі квесту "Я  громадянин" та виставки шкільної преси.
Форум проходив за сприяння Обласного центру патріотичного виховання молоді, організації Червоного хреста, Центру допомоги учасникам АТО і ЗОІППО. На урочистому відкритті ліцеїсти Класичного виконали гімн учнівського самоврядування.

Склад команди:

Гугнін О.,   Запісов О.,    Тихонова С.,    Меняйло В.,     Ковінкіна Д.,     Ткачук А., Бородіна А.,  Москвічов Б., Безбородько О., Мєзєнцова Є., Дем'янова Д.

під керівництвом координатора ліцейського самоврядування Самойленко І.І., заст. директора з виховної роботи Гончаренко М.М. і вчителя журналістики Бариш Т.В.

Команда  лідерів учнівського самоврядування "Ліцейський парламент" посіла 3 місце і разом з Самойленко І.І. була нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки України.