Фестивалі соціальних проектів

Навесні в Україні продовжуються фестивалі соціальних проектів Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу» та «Грай в гостях, грай всюди», які в сезоні 2016/2017 охопили 56 міст і районів України та більше 19000 дітей.
Мета цих фестивалів "Спорт заради розвитку, розвитку як фізичного , так і психологічного!"
Обидва проекти спрямовані на допомогу і психологічну підтримку дітям-переселенцям і дітям учасників АТО. Їх підтримали і міжнародні донори – Дитячий фонд УЄФА, Німецький уряд, а також Благодійний фонд «Розвиток футболу України». У 2017 році партнером ФФУ також стала UNICEF, і буде проведено міжобласний турнір для дітей-переселенців.
05.04.2017 р. у Класичний ліцей завітали  гості в рамках зазначених фестивалів —  Ольга Володимирівна Стражева — чемпіонка XXIV Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики, чемпіонка світу 1989 року, заслужений майстер спорту.