Перспективи розвитку освіти 2017-2018 н.р.

Напередодні  1 вересня 2017 року в Класичному ліцеї відбулася педагогічна рада на тему "Результативність 2016-2017 н.р. STEM-освіта як важливий напрямок розвитку нової української школи." Протягом засідання були підбиті підсумки та проаналізовані перспективи роботи з учнями (ДПА, ЗНО, міжнародні, обласні та районні конкурси та олімпіади), оголошено про результативність методичної роботи педагогів (семінари, вебінари, відкриті уроки, публікації досвіду у фахових виданнях та випуск шкільної преси).

З метою подальшого дослідження  методичної теми Ліцею " Створення єдиного освітнього та інформаційно-розвиваючого простору у навчальному процесі"  організовано творчі групи вчителів за різними напрямками удосконалення навчального процесу згідно завдань  нової української школи.

З доповідями виступили: директор Ліцею Баньковська О.Г., заст. директора Василенко Л.П., заст. директора Пархоменко О.В., заст. директора Титова І.А., заст. директора Гончаренко М.М. та завідуючий штабу ГО Пантюх М.І.