Поетичний батл

13 грудня учні 9-Б і 11 класів провели поетичний батл, присвячений поезії класиків та сучасних поетів про зиму. Таке літературне дійство проведено в Ліцеї вперше, так що хлопці з великим інтересом взяли участь в подібному змаганні. Завданням 9 класу було уявити нам зиму в ліричних рядках віршів, а 11 клас, навпаки, описав нам зиму як сувору і похмуру пору року. На думку редакції, учні обох класів відмінно впоралися з поставленим завданням протиставити види зими. На ніжні і світлі рядки про зиму середніх класів, випускники успішно підбирали  вірші про холодні вечори і сумний зимовий настрій і «відповідали» попереднім. Учасники літературної гостиної самі не очікували, що настільки швидко увійдуть в кураж і будуть з таким захопленням декламувати вибрані твори.
Сподіваємося, що подібний захід буде не останнім у своєму роді, і наступного разу ви спробуєте і свої сили в «поетичному батлі»!