День знань 2020

Ось нарешті і настав той день, коли ми знову зустрілися. Перший дзвоник… День Знань… Як приємно звучать ці слова після довгої розлуки.
Цьогорічне свято нестандартне. Ми не зібралися як зазвичай на шкільному майданчику усі разом, однією родиною.
Урочиста лінійка проводилася поетапно. Спочатку учнів других класів посвятили у ліцеїсти. Згодом перший дзвоник пролунав і для учнів перших і одинадцятого класів. На учнів інших класів чекали їхні класні керівники.
Нестандартна і класна година, під час якої учні ознайомилися з новими правилами навчання в умовах пандемії.
Але свято — це свято. Учні повернулися до школи, друзі зустрілися з друзями. Скрізь лунав веселий сміх, на обличчях учнів, батьків, учителів світилися посмішки.

Свято відбулося!