Профориентационная выставка в Казак палац

Учащиеся 9-10 классов посетили Профориентационную выставку в Казак палац.

Цього року «Ярмарок освіти» презентував понад 50 провідних українських та закордонних навчальних закладів.

Захід об’єднав міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт-2015» та спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном-2015».

Виставка є помічником не тільки для випускників та їх батьків, але й для спеціалістів, що прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном, а також для всіх учасників освітнього ринку – як майданчик для обміну досвідом та здобуття нових професійних знань.

Серед учасників — навчальні заклади всіх рівнів акредитації: училища, технікуми, коледжі, інститути, академії, університети. Також можна було обрати шляхи бізнес-освіти, навчання за кордоном, познайомитися з пропозиціями лінгвістичних центрів, освітніх курсів.

Одна з особливостей експозиції цього року – висока активність зарубіжних навчальних закладів, центрів, які допомагають вступати у вищі навчальні заклади Польщі, Чехії, Німеччини.

Також на ярмарку можна було придбати навчальну та художню літературу, підручники.