Літературно-історична вітальня

19 травня 2017 року  в актовій залі Класичного відбулася літературно-історична вітальня "Нам пора для України жити", присвячена творчості Івана Франка. Учні 10 класів познайомили глядачів з презентаціями, досліджуваннями громадської діяльності Івана Франка та прочитали власні переклади його поезії.

"Мала змогу послухати переклади ще не відшліфовані у першому семестрі — то вже були роботи гідні пошани!!! Учні Ліцею — молодці! Бажаємо успіхів!" (коментар  Наталії Ряпісової на сторінці ФБ)

Захід пройшов емоційно та цікаво. Учасники та глядачі отримали велике задоволення від побаченого та почутого.

Дякуємо господиням вітальні  — вчителю історії Леощенко Наталії Володимирівні та вчителю української мови та літератури Захлюпаній Оксані  Степанівні.